Zdravotnické asistence a dozory

Nabízíme komplexní zdravotnické zajištění vaší akce.  Sportovní a kulturní akce, závody a soutěže, turnaje, zápasy a další.

V této oblasti se zabýváme též asistencemi v zahraničí.

Zdravotnické převozy v rámci ČR a EU

Nabízíme zdravotnické převozy v různých režimech, DZS, sekundární, transport pacientů neodkladné péče, mezinárodní repatriace a další ...Transport imobilních pacientů v rámci celé Evropy.

Zdravotnická dopravní služba

Přeprava pacientů mezi poskytovateli nebo k poskytovateli a zpět do vlastního sociálního prostředí, je-li to nezbytné k zajištění poskytnutí zdravotních služeb.

Rychlá přeprava zdravotnických pracovníků

.Rychlá přeprava zdravotnických pracovníků k zabezpečení neodkladné péče u poskytovatele,

Neodkladná přeprava tkání, buněk, transplantace

přeprava osob včetně zemřelého pacienta související s prováděním transplantací, neodkladná přeprava tkání a buněk určených k použití u člověka, přeprava léčivých přípravků, krve a jejích složek a zdravotnických prostředků nezbytných pro poskytnutí neodkladné péče nebo přeprava dalšího biologického materiálu, 

Dětské pobytové akce

Dětské tábory s tématikou IZS, víkendové pobyty s výukou první pomoci. Letos pořádáme již 4 ročník...

Mezinárodní repatriace

V případě postižení zdraví či úrazu v zahraničí vás bezpečně dopravíme do zdravotnického zařízení v naší zemi, popřípadě vás dopravíme domů.. 


Služby cizincům

Naše služby v této oblasti se skládají z asistence ve zdravotnickém zařízení, vyhledání vhodného odborníka, poskytnutí a zajištění součinnosti dalších subjektů jako jsou cestovní kanceláře, zdravotní pojištovny a další

Pomoc v zahraničí

V případě že se vám v době pobytu v zahraničí stane úraz nebo budete jinak postiženi na zdraví, zajistíme vám adekvátní pomoc přímo v místě pobytu, případně v nejbližším okolí. K tomuto účelu využíváme své smluvní partnery. Službu poskytujeme zatím v těchto zemích: SRN, Itálie, Francie a Rakousko.

Kurzy první pomoci, BOZP

Nabízíme vám mimo jiné i tyto kurzy:

základní kurz první pomoci, kurz první pomoci pro pedagogické pracovníky, kurzy pro těhotné, kurzy zdravotníků ZZA a další.

V případě potřeby vám kurz ušijeme přímo na míru tak aby obsahoval co možná nejkomplexnější informace v rámci vaší činnosti

Poradenská činnost, e-shop

Naše poradenská činnost dále spočívá v pomoci se zotavovacími akcemi, jak postupovat v rámci pořádání kulturních a společenských akcí, V oblasti legislativy je tato problematika velice obsáhlá a náročná a ne každý se v ní orientuje.

Pomůžeme vám též v oblasti BOZP, proškolíme vaše zaměstnance případně povedeme celou tuto agendu za vás


OBJEDNEJTE SI NAŠE SLUŽBY

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

EUROMEDIVAN - First Aid Medical Service z.s. - EUROMEDIVAN na Firmy.cz