Kurzy a školení první pomoci

ŠKOLENÍ PRVNÍ POMOCI PRO FIRMY A ZAMĚSTNANCE

Tento kurz je koncipován tak aby naplňoval potřeby firem a jejich zaměstnanců. Probereme zde komplexní problematiku a rizika spojená s prací. Nejčastější a nejběžnější úrazy, zdravotní komplikace a jejich řešení. Dostanete od nás potvrzení o absolvovaném školení v ceně.

Trvání kurzu: 2hod.     CENA KURZU JE PRO JEDNOTLIVCE  390,-Kč , pro skupiny nad 9.lidí 4.000,-Kč , V rámci PLZ a KVK k vám přijedeme zdarma. V ostatních případech je paušální cena dopravy 1.000,-KčKURZ VŠEOBECNÁ PRVNÍ POMOC život zachraňující úkony v první pomoci

Tento kurz se specializuje na problematiku první pomoci všeobecně a kompletně. Zde si představíme několik situací s kterými se v běžném životě můžeme setkat. Chronická onemocnění osob postižených na zdraví a jejich příznaky, úrazy, dopravní nehody. Názorně si vysvětlíme a předvedeme úkony spojené s neodkladnou první pomocí pro laiky, povíme si též něco o rozšířené první pomoci. Probereme postupy v rámci IZS, hromadných neštěstí a podobně. V závěru tohoto kurzu vám zodpovíme vaše dotazy, upřesníme vám vše co vám není jasné a také si vyzkoušíte život zachraňující úkony v praxi. Získáte od nás též certifikát o absolvovaném školení. Kurzy pořádáme jednou za měsíc v Plzni a Mar. Lázních. V případě 5 a více osob přijedeme za vámi zcela zdarma v rámci Plzeňského a Karlovarského kraje.

Trvání kurzu:  2hod.     CENA KURZU JE 599,-Kč


KURZ JSEM MÁMA, TÁTA, pracuji s dětmi

Tento kurz se specializuje jak již název napovídá převážně na děti. Ryzika a postupy spojené s těhotenstvím, novorozenci, batolata, děti předškolního a školního věku, teenageři.  V rámci dětí je poskytování první pomoci v některých případech specifické a někdy se liší od pomoci dospělím. Životní funkce jsou u dětí odlišné, rizika spojená s postižením zdraví také, Vysvětlíme zde a popíšeme rozdíly. Opět i zde probereme vše co vás bude zajímat a budete mít možnost vyzkoušet si vše v praxi. Kurzy se konají jednou měsíčně v Plzni a Mar. Lázních.

Trvání kurzu:  2hod.      CENA KURZU PRO JEDNOTLIVCE 499,-Kč  skupiny nad 7 osob doprava k vám v rámci Plzeňského a Karlovarského kraje ZDARMA 


PRVNÍ POMOC PRO SENIORY ( senioři, pracovníci v sociálních službách )

Zde je náš kurz koncipován tak aby co možná nejlépe vyhovoval potřebám starších lidí a seniorů. Dozvíte se zde veškeré informace a nejnovější poznatky v rámci péče o dříve narozené. Opět zde vysvětlíme  poznatky o první pomoci s ohledem na tuto specifickou problematiku. Kurz je též vhodný pro pracovníky v sociálních službách.

Trvání kurzu:  cca. 2hodiny    CENA KURZU JE STANOVENA NA 140,-Kč pro seniory a 299,-Kč pro pracovníky v soc. službách . Cena dopravy je v tomto případě vždy ZDARMA  ( Plzeňský a Karlovarský kraj. ) 


VÍKENDOVÝ POBYT S PRVNÍ POMOCÍ

Připravujeme........


AKREDITOVANÝ KURZ ZDRAVOTNÍK ZZA ( zdravotník zotavovacích akcí )

připravujeme ........CO MŮŽETE OD NAŠICH KURZŮ OČEKÁVAT

  • Instruktor je vždy zdravotnický pracovník , Lékař, Záchranář, Zdravotní sestra, Student SZŠ nebo VOŠ, Řidič vozidla ZZS a pod.
  • Se školením máme bohaté zkušenosti, vždy vám vše předvedeme, podrobně vysvětlíme a případně odpovíme na vaše dotazy.  Naše kurzy probíhají jasnou, srozumitelnou a nenásilnou formou s ohledem na přátelskou a příjemnou komunikaci.
  • Dojedeme za Vámi kamkoli v ČR. V případě skupin nad 9 osob ZDARMA
  • Školení zajistíme v českém, anglickém, německém či ruském jazyce
  • Vystavíme  Vám certifikát o absolvování školení, kurzu

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.