Mezinárodní soutěž zdravotnických dopravních  služeb a JSDH

Na základě velké poptávky a zájmu z řad vedení a posádek Dopravních zdravotních služeb a také hasičů jsme se rozhodli uspořádat tuto akci. 

Soutěž je koncipována tak aby zohlednila specifické úkony v rámci přednemocniční zdravotnické péče a první pomoci. Nejedná se v tomto případě o rozšířenou první pomoc která náleží ZZS. V rámci úkolů jde především o profesionální zajištění pacienta před příjezdem Zdravotnické záchranné služby, transport imobilního pacienta z bodu A do bodu B s ohledem na daná specifika transportu, řidičské dovednosti jako je slalom, couvání a další. Předání pacienta v zdravotnickém zařízení. V rámci soutěže jsou též dané úkoly rozděleny na DZS a Hasiče. Některé z úkolů jsou však spelečné. 

Jedná se o první ročník soutěže která má ambici pokračovat každým rokem. 

Místo konání: Mariánské Lázně a okolí

Kdy: o víkendu 16-17-18 Září

Startovné: 6.400Kč ( dvoučlenná posádka )

Cena je včetně startovného, stravného a ubytování

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi.

Klikněte a můžete začít psát. Ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut.